Kes ma olen?

  • Ma olen viie lapse isa, seega on meie perede igapäevased mured ja rõõmud mulle hästi teada. Alates sellest, kuidas lapsed lasteaeda või kooli jõuavad kuni selleni, kuidas neile anda hea ülikooliharidus.
  • Ma olen põline nõmmekas – elan oma perega Leesika tänaval vanavanaisa ehitatud majas. Nõmmelaste igapäevased murekohad ning ka rõõmu pakkuv on mulle hästi teada. Jõudumööda löön kaasa ka Liiva seltsi tegemistes.
  • Ma olen Riigikogu liige ning oli kahes eelmises valitsuses regionaalminister. Mõlemal kohal olen töötanud selle nimel, et Eesti oleks meile kõigile elamiseks kõige parem paik maailmas. Pean oluliseks, et meie riik toimiks mõistlikult.
  • Varem olen olnud Tallinna kesklinna vanem, juhtinud erakonna fraktsiooni Riigikogus ajal, mil Juhan Parts oli peaminister ning töötanud 6 aastat regionaalministrina. Olen ka IRLi Tallinna piirkonna esimees.
  • Regionaalministrina olin veendunud, et Eestis on haldusreformi elluviimine möödapääsmatu. Alustasin haldusreformi elluviimist ning töötasin välja seaduseelnõu, mis nägi ette tänaste minivaldade ühinemist piirkonnas välja kujunenud keskustega.
  • Enne poliitikasse siirdumist tegutsesin aastaid ettevõtjana, mistõttu saan hästi aru, et iga riigi kulutatav euro tuleb meie peredel raske tööga välja teenida.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: