Kes ma olen?

  • Ma olen viie lapse isa, seega on meie perede igapäevased mured ja rõõmud mulle hästi teada. Alates sellest, kuidas lapsed lasteaeda või kooli jõuavad kuni selleni, kuidas neile anda hea ülikooliharidus.
  • Ma olen põline nõmmekas – elan oma perega Leesika tänaval vanavanaisa ehitatud majas. Nõmmelaste igapäevased murekohad ning ka rõõmu pakkuv on mulle hästi teada. Jõudumööda löön kaasa ka Liiva seltsi tegemistes.
  • Ma olen keskkonnaminister ning olen olnud kahes valitsuses regionaalminister. Olen ka olnud riigikogu liige erinevates koosseisudes. Kõigil neil kohtadel olen töötanud selle nimel, et Eesti oleks meile kõigile elamiseks kõige parem paik maailmas. Pean oluliseks, et meie riik toimiks mõistlikult.
  • Regionaalministrina olin veendunud, et Eestis on haldusreformi elluviimine möödapääsmatu. Alustasin haldusreformi elluviimist ning töötasin välja seaduseelnõu, mis nägi ette tänaste minivaldade ühinemist piirkonnas välja kujunenud keskustega.
  • Enne poliitikasse siirdumist tegutsesin aastaid ettevõtjana, mistõttu saan hästi aru, et iga riigi kulutatav euro tuleb meie peredel raske tööga välja teenida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: